Bebek Bakma
Bebek Bakma

Bebek Oyunları

Kizoyunlari.org en güzel bebek oyunları bulabileceğiniz oyun web sitemizdir. Web sitesinde bebeklerin zihinsel ve ruhsal gelişimini destekleyen birçok oyun vardır. Bu oyunların çoğu pedegog desteği ile hazırlanmıştır. Bu sayede bebeklerinize kolayca elektronik aletleri vererek bu oyunları açabilirsiniz. kizoyunlari.org sitesine girdiğiniz anda yukarıda ve sol kısımda bebek oyunları seçeneğini görürsünüz. Bu alanlara tıklayarak en güzel bebek oyunları oynayabilirsiniz. Birçok farklı çeşitte bebek oyunları vardır. Bebekler bu oyunları izleyerek ve oynayarak görsel olarak da değişiklik yaşar. Özellikle 1-4 yaş arasındaki bebekler bu oyunlardan oldukça fayda görür. Anneler de çocuklarına web sitemizden istedikleri oyunu açabilir.

En Güzel Bebek Oyunları

Polis bebek, bebek super mario, prenses giydirme oyunu, hazel bebek dinazor parkı, maceracı yüzgeçler, balerin hazel bebek, bebek lili bakımı, hazel bebek balık bakımı, hazel bebek yılbaşı, barbie bebek ruh bakımı, balerin hazel bebek, bebek yaralı acil serviste gibi oyunlarla bebeğinizi zeka olarak hayata karşı hazırlayabilirsiniz. 

Bebek oyunları için istediğiniz bebek oyunu üzerine tıklayabilirsiniz. Oyunu açtığınız zaman ekranda play tuşunu göreceksiniz. Play kısmına bastıktan sonra oyun açılır. Oyun çeşitli oklarla sizi her zaman yönlendirir. Web sitemizde ingilizce oyun da vardır. Annıe summer party oyunu ile bebeğinize ingilizce oyun açabilirsiniz. Bu sayede bebeğiniz yabancı dilinde de gelişim gösterir. Bebek ne anlar diye düşünen anneler olabilir. Fakat unutmayın ki her erişkin insanın temel bilgilerinin atıldığı dönem bebeklik çağlarıdır. Oyun açılırken yüklenmesi için birkaç saniye bekletebilir. Oyun açıldığında müzik duyabilirsiniz. Bu müziği engellemek isterseniz oyunun içinde bulunan müzik kısmından kapatabilirsiniz. Kız oyunları en güzel şekilde tasarlanmıştır. Bu oyunları yalnızca bebekler değil çocuklar ve büyük insanlar da oynayabilir. Görsel olarak canlı renkler ile bezenmiştir. Bu oyunda bebeğinize yılbaşı temasını anlatabilir, hastalık yaşandığında nasıl bakım yapılması gerektiğini öğretebilir, kıyafet giydirmenin nasıl olduğunu gösterebilir ve bu sayede görsel zekasını güçlendirebilirsiniz. Maceracı yüzgeçler oyunu ile su altını bebeğinize tanıtabilirsiniz, denizden ve yüzmekten korkan bebekler bu şekilde korkulacak bir şey olmadığını görebilir. Su altı canlıları ile iletişim kurmaya çalışabilir ve onları tanıyabilir. Hazel bebek dinazor parkı oyunu ile bebeğiniz hayvanlar alemini görebilir. Hem oyun hem de bilgilendirici bir aktivite sizleri beklemektedir. Hazel bebek mutfakta oyunu ile bebekleriniz mutfak ile ilgili bilgiler alabilir. Yemek yapımını, içine ne tür malzemeler konulduğunu kavrayabilir. Bu sayede yemek yemekte zorluk çeken bebeklerin yemeğe ilgisi artar ve iştahı açılır. Bebek balık bakımı oyunu ile balığa nasıl yem verildiğini, nasıl bakılması gerektiğini, balıkların nasıl yaşadığını çocuğunuza öğretebilirsiniz. Bu sayede evinize balık da alabilirsiniz.

Bebek oyunları oldukça farklı olabilir. Barbie bebek oyunları, elsa oyunları, hazel bebek oyunları, lilly bebek oyunları, lol bebek oyunları gibi birçok farklı bebek oyunu vardır. Genel olarak farklı gözükse de oyunlar temel olarak birbirine benzerdir. Bu nedenle bebeğinize istediğiniz oyunu açabilirsiniz. Anneler dilerse bebeklerine oyun açmadan önce kendileri oyunu deneyebilir. Web sitemizdeki tüm oyunlar çocuklar için güvenilirdir. Çocuklara zarar verecek, zekasını olumsuz etkileyecek hiçbir oyun kizoyunları.org web sitesinde yer almaz. Bebekler isterse eğitici oyunlar, doktor oyunları, komik oyunlar, boyama oyunları, giydirme oyunları da oynayabilir. Tüm oyunlar ücretsizdir. Bebeklerimiz istediği oyundan istediği kadar faydalansın diye oyunların tamamını ücretsiz yaptık. Tek yapacağınız bebekler ile ilginiz varsa ya da bebeğiniz varsa istediğiniz oyuna tıklayarak oyunun keyfini sürmeniz. Seçtiğiniz oyuna kolayca başlayabilirsiniz.

vex 5 Run 3