Barbie Oyunları
Barbie Oyunları

Eğlenmek Artık Daha Kolay

Tasarımlarda Sınır Tanımayan Benzersiz Stilleri, Rengarenk Kıyafetleri ve Sıra Dışı Oyunları ile Barbie artık ekranlarımızdan bizlere gülümsüyor. Minik Oyun Avcıları ise zamanlarının birçoğunu Barbie Oyunlarına ayırıyor.  Alternatif Eğlence Haznesi,  Geniş Oyun Yelpazesi ve Seçkin Kategorileriyle yaratıcılığı keşfetme ayrıcalığını çocuklarımıza güvenle tanıyoruz.

Çağımızın en eğlenceli karakterlerinden Barbie, Minik Kahramanların Gönlünü fethederek; popülerliğini sürdürmeye devam ediyor.  Eğlenceli aktivitelerle çocukların kendilerine güvenilir bir arkadaş edindiği kimlik haline gelerek ailemizin neşeli bir üyesi olup aramızda yer alıyor.

Güvenilir Macera Serüveni Başlıyor

Zengin oyun içeriğinde birçok eğlenceyi keşfederken öğretici ve geliştirici katkılarını gözardı etmemek gerekir. Saç Tasarımları, Giyim Yarışmaları, Moda Oyunları ve Macera Kategorileri ile konsept'i her çağa uyan seçkin eğlence dünyasına her geçen gün yenileri eklenmektedir.  Harika Stil Koleksiyonu ve Makyaj Oyunlarıyla çocukların görsel zekasını artırdığı ve sonuçlarına emin olduğumuz birçok güvenilir ve kanıtlayıcı unsuru içeriğinde zenginleştiriyor. Yalnızca stil ve görsel estetik dışında Barbie' nin oyun yelpazesi burada daha da genişliyor. Sevimli Hayvanlarıyla Neşeli Oyunları Eğlenceli Hayvan Severler oluştururken, Oda Dekoru Oyunları; Estetik ve Mimariyi çocukların zihninde geliştirmelerine katkı sağlıyor. Yemek oyunlarıyla yemek yemeyi eğlenceli hale getirdiği gibi tasarım ve koleksiyonlarının eğlenceli detaylarını  keşfederken öğretmeyi ve geliştirmeyi amaçlıyor.

Bez Bebeklerle başladığımız oyun çağımız yerini teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber Bilgisayar Oyunlarına bıraktı.  Barbie Oyunları ilk çıktığında her Kız Çocuğu' nun rüyası olup bu rüyanın çok daha sonra Barbie' nin Serüvenleri ile çocuklarımızın zihinlerini süsleyen bir İdol haline dönüştüğü tartışılmaz bir gerçek haline geldi. Hepimizin içten bir sevecenlikle Barbie hayranı oluşumuzu ve  onun çocuklarımızın en iyi arkadaşı olduğunu unutmamalı.

Zararlı İçeriğe Yer Yok

Görsel Zeka Oyunu olarak da tanımlayabileceğimiz Barbie Oyunları gönül rahatlığı ile çocuklarımızı emanet edebileceğimiz bir platform. Hiçbir zararlı içerik unsuru barındırmaması ve kişisel gelişimlerinin bir parçası olarak gördüğümüz bu oyun; onları maceradan maceraya sürüklerken çocuklarımızın hayal güçlerindeki gelişmeye şahit oluşumuzla sonuçlanacağına eminiz. Yetişkinler de bu maceraya dahil olarak kendilerini o hayal dünyasında bulup devasa bir karakter olan Oyun Kahramanımız Barbie' nin Büyüleyici Enerjisi ile Pozitif Geri Bildirimler veriyor. Sürükleyici Oyun İçeriğinde tartışmasız güven yaratan Dialog ve Eğlence Bildirimlerine karşılık, Zararlı ve Davranışsal Eğitimi olumsuz düzeyde etkileyebilecek hiç bir kategori olmaması da güvenleri tazelerken Eğlence Platformunun  ciddiyetini gözler önüne sermektedir. Artık Eğlenceli Zamanlar geçirmenin yanında da Eğitici Yaratıcı Oyun İçerikleriyle çok yönlü geliştirmeyi hedefleyen oyunlara yönlendirmek ve neşelendirmek niyetindeyiz.  Barbie Oyunları ise bu beklentileri beklenenin üzerinde karşılayacak potansiyelde. Dolayısıyla hepimizin içi koşulsuz rahat ve ekranlara emanet ettiğimiz çocuklarımız daha heyecanlı.

Sadece Bir Tıkla Sıra dışı Eğlence

Artık zaman geçirmek çok daha kolay. Sadece bir tık'la Moda ve Eğlence Dünyasını ayaklarımıza seren Barbie istediğimiz zaman bizimle.  Oyunları ile maceradan maceraya koşarken mutlu olmamak ve heyecanlanmamak elde değil! Bir bakıyorsunuz Barbie At Çiftliğinde, bir bakıyorsunuz alışverişte veya köpeği ile gezintide. Kimi zaman partide; yahut Ken ve arkadaşlarıyla okulda. Barbie neşeli mizacı ile Rapunzel Masalında, Prenses Okulunda ya da Kuğu Gölünde. Sevimli Kahramanımız her türlü aktivite içeriği ile yorulmak nedir bilmez ve ilham veren yaratıcılığı ile ufkumuzu olumlu yönde geliştirir. Tartışmasız görselliği en üst seviyede koruyan oyunlarımız ile heyecanlı vakitler geçirmek inanılmaz kolay.  Çoğu anne ve babanın hiçbir Olumsuz Geri Bildirim  vermediği Barbie Oyun Platformu, yetişkinleri bile ekrana kilitleyebilecek Estetik Zekaya sahip. Üstelik bir çeşit Ödül Aracı olarak bile kullandığımız bir dünya. Çünkü çocuklarımıza; '' Ödevlerini Bitirdikten Sonra Barbie Oyunları Oynayabilirsin. ''  diyerek onları bir amaca yönlendirip Vizyon ve Misyon Sahibi olmalarını hedefliyoruz. Aslında Teknolojiyi en iyi yönde kullanıp gelecek programları çiziyor ve Görsel Hafızalarına katkı sağlıyoruz. Minik Kahramanlarımız ise bu oyun ile farkında olarak ya da olmadan Geleceğin Yaratıcı Üreticilerine, Samimi ve Eğlenceli Tüketicilerine dönüşüyorlar.

Haydi! Barbie ile Macera Serüvenine Sen de Katıl

Şimdi ekran başına! Küçük Kahramanlarımızı bir Tık ile heyecanlandırma vakti! Sıra Dışı bir Dünyada maceraların peşinden koşarken Barbie ile çok güzel bir bağ kuracağınıza eminiz. Yaratıcılığınızı keşfederken ne kadar şanslı olduğunuzu da burada ayrıca hissedeceksiniz. Zamanınızı güvenle teslim edebileceğiniz geleceğin dehalarını Neşeli Oyun Dünyamıza bekliyoruz.

''Barbie Oyunları ile Bol Keyifli Zamanlar ve  Neşeli Günler'' dileriz.


vex 5 Run 3