Kız Oyunları
Kız Oyunları

Kız Oyunları

Kız oyunları ile yüzlerce oyun arasından beğendiğini seçebilir ve hayal ettiğin dünyaya girme şansı yakalayabilirsin. Giymek istediğin ayakkabıyı tasarlayabilir, düğünlere katılabilir, festivallere gidebilirsin. Gelinleri giydirip hayal gücünü geliştirebilirsin.

 

Eğlenceli Gelişim, Güvenilir Tercih

Ebeveynlerin de onayını almış olan kız oyunları genç kızların hayal dünyasının gelişimine oldukça katkıda bulunmaktadır. Gelecekteki mesleklerini seçerken veya ilgi duydukları keşfederken çocukların en büyük yardımcısı oyunlardır. İyi dizayn edilmiş oyunlar ile de iyi gelişim mümkündür. Çok çeşitli oyun grupları ile dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Ödevlerden arda kalan zamanlarda çocukların hem eğlenip hem de öğrenebilecekleri kız oyunları online oyun siteleri arasında göz alıcı oyunlarıyla dikkat çekmektedir. Her çocuk çabasının sonunda ödül almak ister ve bulunduğumuz yıllarda çocukların en çok ilgisi çeken şeyler bilgisayar oyunlarıdır. Tek bir oyun indirip sadece onunla oynamak sıkıcı olabilir ya da çok fazla sayıda indirilen oyunlar bilgisayar veya telefonunuzda performans düşüşüne neden olabilmektedir. Bunun için en güzel alternatif ise online oyunlardır. Hem çok sayıda oyun arasından dilediğinizi oynamanızı sağlar hem de cihazınızda yer kaplamamış olur. Tabii bunun yanı sıra oyun oynayan kişilerin yaşı göz önünde tutulunca oyun sitesinin güvenilir olması çok önemlidir.            

         

Kız oyunları ile farklı meslek grupları için hazırlanmış oyunları oynamak mümkün. Böylece küçük yaşlarda farklı meslekler hakkında bilgi edinebilirler. Doktor, kuaför, sekreter, öğretmen bunlardan sadece birkaçı. Bulmaca içerikli oyunlar sayesinde ise zeka gelişimleri eğlenceli bir şekilde desteklenmiş olur. Tasarım içeren oyunlarla hayal dünyaları farklılaşır. 

 

Bizim günlük hayatta pek dikkatimizi çekmeyen detaylar çocuklar için dikkat çekici birer oyuna dönüşebilir. Araba yıkamak, solaryuma gitmek, temizlik yapmak gibi aktiviteleri çocuklara eğlenceli bir şekilde öğreten kız oyunları size pek çok seçenek sunuyor.

 

Her Gün Yeni Bir Karakter

Çizgi film dünyasından tanınan renkli karakterler kız oyunları ile evinize geliyor. Elsa, Sindirella, Rapunzel, Barbie gibi dikkat çeken prensesleri sadece televizyon ekranlarından izlemek yerine onları kendinizin tasarladığı kıyafetlerle görebilir, değişen oyun hikayeleri ile yeni yeni ortamlarda onlara eşlik edebilirsiniz.  

 

Sevdiğin bir prenses seçerek işe başlayabilirsin. Bu prensesin 24 saat boyunca neler yapabileceğini düşün. Sen sabah uyanınca neler yapıyorsun? Kahvaltı ile işe başlayabilirsin, sonra dışarı çıkmak istersen gideceğin yere uygun kıyafeti prensesine giydir, arabanı seç ve yola çık. Plaja gidebilir, alışverişe gidebilir, arkadaşların buluşabilir, saçlarını yaptırabilirsin, evcil hayvanın ile oynayabilir, dövme yaptırabilirsin. Bunlar çok zamanını alacak ama şimdi eve dönüp akşam için hazırlanma zamanı. Akşam yemeğe gidip oradan da arkadaşlarınla dans partisine katılabilirsin. Bütün bunları yaparken neler giyeceğini düşündün mü? O zaman kıyafetlerini tasarla, çantanın, ayakkabılarının, kot  pantolonlarının nasıl olacağına karar ver. Saçlarını istediğin renge ve modele getir. Cilt rengini solaryum ile değiştir. Farklı makyaj modelleri dene. Ojeni sür. İstersen bir düğüne katılabilir veya kırmızı halıda yürüyebilirsin. Kısacası yapamayacağın şey yok. Kız oyunları ile ne olmak istersen osun. 

 

Tasarım oyunlarının haricinde arkadaşlık oyunlarını da bulabileceğiniz kız oyunları çocuğunuzun arkadaşlık ilişkilerine de katkıda bulunacak. Hayal dünyasını genişletecek. Yapabileceklerinin sınırlı olmadığını görecek. Oyun oynarken eğlenceli zaman geçirirken görsel uyuma, yer zaman ilişkisine de sahip olacak. 

 

Kız oyunları sadece genç kızların ve çocukların değil yetişkinlerin de ilgisini çekeceğinize eminiz. Siz de ister çocuğunuza eşlik ederek ister kendiniz bu çok çeşitli oyun dünyasına katılın. Güzel zaman geçirerek gündelik yaşamın stresinden uzaklaşın. Online kız oyunlarısiz neredeyseniz, orada.

vex 5 Run 3