Lili Oyunları
Lili Oyunları

Lili Oyunları

Çocukların vazgeçilmezi çizgi filmler ve dijital oyunlar…Peki bunların birleşiminin gerçekleştiği yer ise kizoyunlari.org adresinde birbirinden eğlenceli oyunlara erişmeniz mümkün. Kız çocuklarının en sevdiği Lili oyunları ise site içerisinde yer alıyor.

Lili özellikle kız çocukları tarafından sevilen çizgi filmlerden biri. Lili’nin bazen bakımını üstleneceğin bazen de stilini kendin oluşturabileceğin birçok kategoride oyunu bulunuyor. Bu oyunlar ile hem eğlenecek hem de öğreneceksiniz. Siz değerli çocuklarımız için sürekli yeni oyunlar geliştirmeye ve yeni Lili oyunları yüklemeye devam ediyoruz.

 
Lili oyunları tek tek  başlık ve maddeler halinde  sıralanmıştır. Bu oyunları oynamak için sabırsızlandığınızı duyar gibiyim. Site üzerinde çeşitli kategorilerde oyun bulmak mümkün. Bu oyun kategorilerinden yalnızca biri ise Lili oyunlarıdır. Lili oyunları sizler için kategorize ettik. Bunları incelemeye ne dersiniz?

Lili Oyun Kategorileri

Lili’nin birkaç macerasını anlattığımız ve sizler için derlediğimiz oyunlardan bahsedelim:
 • Lili Gerçek Makyaj
 • Lili Düğün
 • Lili Seyahatte
 • Lili Tatilde
 • Lili Kış Stili
 • Lili Manga Stili
 • Cadı Lili
 • Bebek Lili Hasta
 • Bebek Lili Bakımı
 • Bebek Lili Doğum Günü Oyunu
 • Lili Kuaför Oyunu
 

Lili Gerçek Makyaj

Lili’nin saç rengini ve şeklini değiştirebileceğin, göz renginden kıyafetine kadar kendi tasarımını oluşturabileceğin bir oyun şeklidir. Sıkılmadan tekrar tekrar oynanabilecek eğlenceli vakit geçirebilecek oyunlardan sadece biri.

Lili Düğün

Lili’nin en heyecanlı gününe ortak olduğun bu oyunda Lili’yi en güzel şekilde düğüne hazırlaman gerekiyor. Kıyafetini, saçını, makyajını hazırladığın bu oyunda stilini oluşturduğunu unutma.

Lili Seyahatte

Lili oyunları ile maceraya devam ediyoruz. Bu kez Lili seyahatte ve nerede olduğuna siz karar veriyorsunuz. Bisiklet gezisi mi, denizde mi ormanda mı yoksa bir restoranda mı siz belirliyorsunuz. Yine kıyafet seçimi saç ve makyajını seçtiğiniz seyahate uygun şekilde giydirmek sizin elinizde. 


Lili Tatilde

Lili’nin macerasına ortak olmaya devam ediyoruz. Yine eğlenerek oynayacağınız Lili oyunları ile karşınızdayız.

Lili Kış Stili

Bu kez mevsime ve mekâna uygun giydirmek gerekiyor kahramanımızı. Bir şömine önünde mi kardan adamın yanında mı patlayan havai fişeklerin altında mı olacağına yine sizin karar verdiğiniz bir oyun. Eğlenmeye devam ediyoruz.

Lili Manga Stili

Yine bol kıyafetli stilinizi oluşturacağınız kombinler sizleri bekliyor.

Cadı Lili

Bu kez temasını yine sizin seçtiğiniz korku ve gerilimi sizin hazırladığınız bir oyunla karşınızdayız. Cadılar Bayramı’na hazırladığınız, şato teması vb. temalar ile uygun kıyafet ve saç stilinizi oluşturabilirsiniz.

Bebek Lili Hasta

Bu kez zorlu bir görev bekliyor sizleri. Bakımını üstleneceğiniz kahramanımız bebek Lili maalesef hasta onu iyileştirmeye ve hastayken memnun etmeye çalışacağız. Burnu aktığında sileceğiz, biberon ile besleyip emzik ile oyalayacağız. Ateşini kontrol edip iğne vuracağız. Bebek Lili’ye yemek pişirip yedireceksiniz. Lili iyileşip sonunda isteğiniz kıyafetleri giydirebilecek sağlıklı bir kahramana dönüştüreceksiniz. Bu oyun favori oyunlarınızdan biri haline gelmesi muhtemel.

Bebek Lili Bakımı

Lili bebek ve bakıma muhtaç. Ona yardım etmek yine sizin elinizde. Lili’ye banyo yaptırma göreviyle başlıyoruz bu kez. Bezini değiştirip dişlerini fırçalıyoruz. Besleyip uyutuyoruz, oyunlar oynatıp yine kıyafetini stilini siz oluşturuyorsunuz.

Bebek Lili Doğum Günü Oyunu

Kahramanımız Lili bebek ve doğum günü var. Ona en güzel doğum günü hazırlamaya var mısın? Öncelikle doğum günü kartı hazırlamak ve postalamakla başlıyoruz bu işe. Ardından doğum günü masasını rengini süsleri zevkimize uygun şekilde seçiyoruz. Doğum günü pastamızı hazırlayıp fırında pişiriyoruz. En güzel şekilde pastayı süsleyip bebek Lili’yi doğum günü partisine hazırlıyoruz. Seçtiğimiz kıyafetler ile davet edilen arkadaşlarla Lili’yi mutlu ediyoruz.

Lili Kuaför Oyunu

Kahramanımız Lili bu kez kuaförde ve stilini oluşturmanı bekliyor. Saç şeklinden rengine, makyajına ve kıyafetine kadar senin tasarladığın bambaşka biri olarak karşımıza çıkartıyorsun. İyi eğlenceler…
 


vex 5 Run 3